DMG MORI is looking for Service Technicians

Csatlakozzon a DMG MORI szerviz technikus csapatához!

42 ágazatban vagyunk a haladás mozgatórugói és a szerszámgépek piacvezető gyártója világszerte. Portfóliónkban megtalálhatók az esztergáló- és marógépek, valamint a fejlett gyártástechnológiák, mint az ULTRASONIC, a LASERTEC és az ADDITIVE MANUFACTURING . Emellett automatizálási megoldásokat és teljeskörű technológiai szolgáltatásokat nyújtunk.

A DMG MORI gépein gyártott termékek a világ minden részén megtalálhatóak, körbeérik a Földet, sőt még a tejútrendszerekre is eljutnak. „Global One Company“-ként vállalatunknak több mint 12 000 alkalmazottja van, valamint 157 értékesítési és szervizképviselettel rendelkezik a világ 79 országában – világszerte kiszolgáljuk az ügyfeleinket határokat nem ismerve.

MUNKAKÖRI LEÍRÁS

A szerviztechnikusaink folyamatorientált szakemberek, akik a problémák között a megoldásokra koncentrálnak.

A pozícióról

Servicetechniker
  • Diagnosztika és az ügyfelek sokrétű technikai jellegű kérdéseinek megválaszolása
  • Felmerülő hibák helyszíni megoldása és javítása
  • Gépek és gépkiegészítők telepítése
  • Átfogó műszaki tanácsadás és ellátás nyújtása az ügyfeleink részére

Elvárások

  • Befejezett műszaki tanulmányok, jó műszaki érzék és mechatronikai vagy elektronikai ismeretek
  • Több éves szakmai tapasztalat külső szervizmunkatársként (karbantartás és javítás) vagy eszterga- és marógépek üzembe helyezése, ill. javítása terén (A DMG MORI gépek gyakorlati ismerete előnyt jelent)
  • A CNC-vezérlés biztonságos kezelése (pl. Siemens, Heidenhain, Fanuc, Mitsubishi vagy MAPPS)
  • Szolgáltatói szemlélet, ügyfélbarát hozzáállás és hajlandóság az ügyfelekkel való közvetlen kapcsolattartásra

Amit ajánlunk

  • Versenyképes munkabércsomag és karrierlehetőség a stabil ügyfélbázisnak köszönhetően

  • Az üzleti lehetőségek felismeréséért járó bónusz

  • Szakmai tréningeken való részvételi lehetőségek külföldi üzemekben, multinacionális munkahelyi környezetben

  • Céges személyautó magánjellegű használatra is

  • Mobiltelefon és számítógép

ÉRTÉKELJE MAGÁT MOST

JELENTKEZZEN MOST ÉS LEGYEN DINAMIKUS CSAPATUNK TAGJA!

New Content Item (2)

Mr. Bartosz Powietrzynski
HR Business Partner Délkelet-Európa

Gildemeisterstr. 60
DE-33689 Bielefeld
Tel.: +49 (0) 151 1084 2352
career.europe@dmgmori.com

Andras Nagy

Mr. Andras Nagy
Service Manager DMG MORI Hungary

Vegyész u. 17-25, B.Épület
HU-1116 Budapest, Hungary
Tel.: +36 1 777 9057
andras.nagy@dmgmori.com

TELEPHELYEK

Értékesítő és szerviztársaságok

DMG MORI Hungary Kft.

DMG MORI Hungary Kft.

DMG MORI VIDEÓ

We are DMG MORI

TUDJON MEG TÖBBET A DMG MORI VÁLLALATRÓL